A Very English Scandal 1. Sezon 3. Bölüm

Episode 3
A Very English Scandal 1. Sezon 3. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, A Very English Scandal 1. Sezon 3. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. A Very English Scandal 1. Sezon 3. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*Dad's Army;İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiliz Askerleri hakkında bir BBC dizisidir.1968'den 1977'ye kadar BBC'de yayınlanmıştır.İngiliz mizahının örneklerini barındır.

*Judas:Bir Havari; tam adı Judas Iscariot. Otuz gümüş parça karşılığında İsa'ya ihanet etti; İnciller motiflerini belirsiz bırakır. Çektiği vicdan azabı sonucu , daha sonra intihar etti.

*Francis Bacon; Atıfta bulunulan Francis Bacon, İngiliz filozof, bilim insanı, avukat, hukukçu, devlet adamı ve yazar.Sarayda hukuk danışmanı olarak görev yaptı. 1584 yılında parlamentoya katıldı.1618 yılında İngiltere’nin en önemli mevkilerinden olan Lord Şansölyesi olarak seçildi. Mahkemelerin daha verimli çalışması ve bağımsızlığının güvence altına alınması için çalışmalar yürüttü. Rüşvet almış olduğunu parlamentoya itiraf edince cezalandırıldı. Parasal yaptırımlar uygulanarak mahkûm edildi. Kral onu sonradan affetse de bu durum onun siyasi hayatının sonu oldu.

*penetrasyon;içine girme

*Old Bailey:İngiltere ve Galler Merkez Ceza Mahkemesi (genellikle bulunduğu caddenin ardından Eski Bailey olarak adlandırılır) Londra'da bir mahkemedir.

Bölümü beğendiniz mi?
A Very English Scandal A Very English Scandal 1. Sezon 3. Bölüm
A Very English Scandal
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 3. Bölüm
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
Reklamı Kapat