Detaylı Filtreleme

Apple Tv+ Dizileri

(IMDb: 8.9)
Dünya’ya en küçük yaratıkların gözünden bakma. Doğada az bilinen küçük canlıları sergileyen doğa belgesel dizisi, bu küçük canlıların hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve yaptıkları doğa harikası işleri anlatıyor. Belgesel, sanki minik canlılarla iç içe yaşıyormuşçasına hissetmemizi sağlıyor. Yayınlanan fragmana göre ilk bölümde tanışacağımız canlı türü Cüce İpek Maymunu olacak gibi görülüyor. Ailenin yetişkin bireyleri bile bir avuç büyüklüğünde olduğundan dolayı, herkesin bu doğa belgeselini izledikten sonra tatlı canlı türünü sahiplenmek isteyeceği görülebilecek bir ihtimal.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Paul Rudd
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.8)
Dizide Kansas’ta amerikan futbolu koçluğunun ardından İngiltere’de futbolu bilmemesine rağmen bir futbol takımını çalıştıran Ted Lasso’nun hikayesi anlatılıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jason Sudeikis, Hannah Waddingham, Juno Temple, Jeremy Swift, Phil Dunster
Tür : Komedi
(IMDb: 8.3)
The Morning Show, sabah saatlerinde yayınlanan popüler bir televizyon programının perde arkasında yaşananlara ışık tutuyor. Jennifer Aniston, yıllardır arka planda kaldıktan sonra programın asıl sunucusunun (Steve Carell) suçlamalar nedeniyle kovulmasının ardından programın yıldızı hâline gelen bir sunucuyu canlandırıyor. Reese Wiherspoon da kanalın programa yeni bir soluk getirmesi için işe aldığı yardımcı sunucuya hayat verecek.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup, Mark Duplass
Tür : Dram
Altı kıtada çekilen bu belgesel dizisi, hayvanların gece hayatlarını yakalamak için en son kamera teknolojisini kullanıyor ve daha önce hiç olmadığı kadar renkli olarak filme alınan yeni davranışları ortaya çıkarıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tom Hiddleston
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.2)
10 yıllık hapishane cezasından kurtulmak için FBI tarafından kendisine teklif edilen anlaşma gereği onlarca kadını öldüren seri katil Larry Hall ile arkadaş olup daha fazla cinayetin itirafını koparması için yüksek güvenlikli bir hapishaneye nakledilen Jimmy Keene'nin yaşadıklarını konu alan dizide; Jimmy Keene'i Taron Egerton, Larry Hall'u ise Paul Walter Hauser oynarken Sepideh Moafi, Greg Kinnear ve geçtiğimiz günlerde 67 yaşında hayatını kaybeden Ray Liotta gibi isimler ikiliye eşlik ediyor.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Taron Egerton, Paul Walter Hauser, Ray Liotta, Greg Kinnear, Sepideh Moafi
Tür : Dram, Suç
(IMDb: 8.2)
Bad Sisters, ebeveynlerinin erken ölümü sonrasında, birbirlerini her zaman koruma sözüyle birbirine bağlanan Garvey kardeşlerin hayatlarını takip ediyor. Ebeveynlerini kaybettikten sonra birbirlerine daha sıkı bağlanan kardeşler, her zaman birbirlerinin yanında olur. Ancak bir adam, onların bu bağını tehdit etmeye başlar...)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sharon Horgan, Anne-Marie Duff, Eva Birthistle, Sarah Greene, Eve Hewson
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.2)
Program, Ewan McGregor’la arkadaşı Charley Boorman’ın motorla Latin Amerika’yı (Arjantin, Şili, Peru, Ekvador, Bolivia) arşınlamalarına odaklanıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ewan McGregor, Charley Boorman
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.1)
Gregory David Roberts’ın ünlü romanı “Shantaram”ın ekran uyarlaması olan yapımda Lin’in Bombay’ın yeraltı dünyasında yaşadığı maceralar konu ediliyor. Lin sadık dostu Prabaker ile Avustralya’daki yüksek güvenlikli hapishaneden kaçtıktan sonra birlikte dilenci, gangste, fahişe, asker, göçmen ve oyunculardan oluşan gizli bir topluluğu keşfederler. Kimsesiz ve kimliksiz bir adam olan Lin, şehrin en yoksul mahallelerinden birinde klinik işletirken diğer yandan da Bombay mafyasında karanlık bir eğitim alır. Aşkı ve hayatın anlamını arayan Lin savaş, işkence, cinayet ve intikamla karşılaşır.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Charlie Hunnam, Antonia Desplat, Alexander Siddig, Richard Roxburgh, Radhika Apte
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
(IMDb: 8.0)
Birleşik Devletler ve Sovyetler Birliği arasındaki uzay yolculuğu rekabetini konu edinen dizi, bu rekabetin halen daha devam ettiği alternatif bir dünyayı resmediyor.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Sarah Jones, Shantel VanSanten
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 8.0)
Snoopy Show, tüm yeni maceraların üstesinden gelirken uluslararası üne sahip tazı ve tüylü en iyi arkadaşı Woodstock'u canlandırıyor. Snoopy sadece mutlu dans eden, kemik seven, köpek kulübesinde oturan bir yavru gibi görünebilir, ama o bundan çok daha fazlasıdır. O Joe Cool: okuldaki en havalı çocuk. Kendisi sörfçü kral ve ünlü bilek güreşçisi Maskeli Marvel. O Kızıl Baron ile savaşan Birinci Dünya Savaşı Uçan As. Cesur ve sevilen tüm karakterleri bu yepyeni animasyon komedide tam olarak sergileniyor.)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ethan Pugiotto, Terry McGurrin, Rob Tinkler, Christian Dal Dosso, Isabella Leo
Tür : Animasyon
Reklamı Kapat