Detaylı Dizi Filtreleme

Dizi Arşivi

(IMDb: 8.5)
Günümüzde yaşayan bir dedektif ve geçmişte yaşayan bir dedektif telsiz yolu ile iletişim kurarak birlikte uzun zamandır çözülememiş davaları çözerler.)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Lee Je-hoon, Kim Hye-soo, Cho Jin-woong, Jang Hyun-sung, Jeong Hae-gyun
Tür : Gerilim, Suç
(IMDb: 7.5)
Hastanede yaşanan bir güç savaşını anlatmaktadır. Lee Dong Wook Sangkook tıp merkezinde doktorluk yapmaktadır. Samimi ve insanlarla sıcak iletişimi olan karizmatik biridir. Cho Seung-Woo ise bu hastanenin oldukça havalı ve iddialı başkanıdır.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Dong-Wook Lee, Seung-woo Cho, So-Ri Moon, Jin-ah Won, Jae-myung Yoo
Tür : Dram, Gerilim
(IMDb: 6.7)
Silahlı adamlar, başbakanın ameliyatına girecek olan bir cerrahın ailesini kaçırırlar. Cerrah, ailesini kurtarmak istiyorsa başbakanı öldürmelidir.)
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Jonah Lotan, Tomer Kapon, Alona Tal, Itay Tiran, Soraya Torrens
Tür : Dram, Gerilim
(IMDb: 6.6)
Ellen Rooney, mimar olarak önemli bir kütüphane inşaatı projesinde çalışan bir kadındır. Kütüphanenin iç tasarımı için firma tarafından Ellen seçilir. Yeni mevkisine alışmaya çalışırken, proje çizimlerine devam eder. Bir psikolog olan eşi Ian Rooney ile mutlu bir evliliği bulunmaktadır. Bu evliliğe bir misafirin daha konuk olacağı anlaşılır. Ellen hamiledir. İlk başlarda bu durumdan mutludur ancak daha sonrasında hamileliğin ilerleyen evrelerinde iş hayatıyla ilgili sorunlar yaşamaya başlar. Firma tarafından kendisine yardımcı olması amacıyla işe alınan Paula, kütüphane inşaatında gösterdiği başarılı performansıyla takdir toplamaya başlar. Ellen bu durumu Paula’nın kendi mevkisine geçme amacı taşıdığıyla yorumlayacaktır. Sonrasında gizem dolu olaylar meydana gelmeye başlar.)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Morven Christie, Vicky McClure, Dougray Scott, Richard Rankin, Neve McIntosh
Tür : Suç, Dram, Gerilim
(IMDb: 6.5)
Bir aile, Goa'nın bir banliyösünde yer alan ve perili olduğuna inanılan bir eve taşınır. Ardından genç arkadaşlardan oluşan bir grup, evi araştırma cesaretini gösterir.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mikhail Gandhi, Sara Gesawat, Palomi Ghosh, Palash Kamble, Harish Khanna
Tür : Dram, Gizem, Korku, Gerilim
(IMDb: 6.3)
Into The Dark, her bölümü birbirinden farklı bir dizi olacak. Bu dizinin her bölümü Amerika'nın özel bir gününde yaşanan vahşeti konu alacak. İlk bölümü Cadılar Bayramı'nda, ikinci bölümü Şükran Günü'nde geçecek.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Tom Bateman, Aurora Perrineau, Tembi Locke, Rebecca Rittenhouse, Dermot Mulroney
Tür : Korku, Gerilim
(IMDb: 6.3)
Dizi, ulusal çapta bir suç örgütünü çökertmeye çalışan bir dedektifin (Choi Jin-Hyuk) etrafında dönecek. Suç örgütünün peşinden giderken hem sevgili eşini hem gözlerini kaybeder. Bir katil olmaya zorlanır. Özel bir organizasyon olan Rugal tarafından üretilmiş, benzersiz özelliklere sahip yapay gözlere sahip olduktan sonra hayatını mahveden suç örgütünün peşine düşer.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Choi Jin-hyuk, Park Sung-woong, Jo Dong-hyuk, Jung Hye-in, Kim Min-sang
Tür : Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu, Gerilim
Bu seride kadın rahip Merrily Watkins'i izleyeceğiz. Merrliy Watkins İngiltere'deki şeytan çıkarma ile ilgilenen ender kadın rahiplerden biridir. Yaşadığı bölgede tüyler ürpertici bir cinayet işlenince, polis onun yardımını istemek zorunda kalır.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : David Threlfall, Anna Maxwell Martin, Doc Brown, Siobhan Finneran, Leila Mimmack
Tür : Gerilim
(IMDb: 6.2)
Değişik tarzlardaki beş farklı öykü, 2020 yılında tanıştığımız küresel salgın sırasındaki hayata ilişkin benzersiz, sıra dışı ve düşündürücü bakış açıları sunuyor.)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Adinia Wirasti, Marissa Anita, Faradina Mufti, Teuku Rifnu Wikana, Arawinda Kirana, Abdurrahman Arif
Tür : Komedi, Dram, Gerilim
Reklamı Kapat