13 Reasons Why

5019 takipçi  
13 Reasons Why izle
Jay Asher’ın çok satan romanından uyarlanan Netflix Orijinal Dizisi. Ölmek İçin 13 Sebep, Clay Jensen’ın (Dylan Minnette) okuldan döndüğü bir gün, kapısının önünde adına gönderilmiş gizemli bir kutu bulması ile başlayan ve gelişen olayları anlatıyor. Kutunun içinde, iki hafta önce intihar eden Hannah Baker’ın doldurduğu kasetler yer almaktadır. Hannah, Clay’in sınıf arkadaşı ve aynı zamanda hoşlandığı kızdır. Kasette, Hannah hayatına son vermesinin altında yatan on üç sebep olduğundan bahsetmektedir. Clay de bu sebeplerden biri midir? Ölmek İçin 13 Sebep'in baş yapımcıları Tom McCarthy, Brian Yorkey, Selena Gomez, Joy Gorman ve Kristel Laiblin.
13 Reasons Why Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, 13 Reasons Why tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. 13 Reasons Why yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn
IMDB : 7.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • kvotheKayıtlı Üye

    Sadece ilk sezonu izleyin. Gerçekten sarsıcı bulduğum nadir dram dizilerinden. Her genç hayatından bir parça bulup o acıyı hissedebilir. Çok ağır, üzücü bir hikaye. Bünyesi zayıf olanların izlemesini tavsiye etmem benim için o seviyede bir yapım.


    6

    1

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat