Age of Youth (Hello, My Twenties!)

1021 takipçi  
Age of Youth (Hello, My Twenties!) izle
Dizi, bir evi paylaşan üniversite öğrencileri Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Kang Yi-Na (Hwa Young) ve Yoo Eun-Jae’nin (Park Hye-Soo) etrafında dönmektedir.
Age of Youth (Hello, My Twenties!) Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Age of Youth (Hello, My Twenties!) tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Age of Youth (Hello, My Twenties!) yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Han Ye-ri, Han Seung-yeon, Park Eun-bin, Ji Woo, Choi A-Ra
IMDB : 8.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 19 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Çok kararsız kalarak başlamıştım diziye. 1. sezonunun beni kesiceğini düşünmüştüm. Genelde 2.sezonları pek beğenmem ama bu dizide öyle olmadı. 1.sezon bittikten sonra illaki konularda kayma olmalı ki kendini tekrarlamasın. 2. Sezonda gayet iyi başarmışlar bu durumu. Ben sevdim umarım siz de seversiniz. Saygılarr…….


  34

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • jichuchuKayıtlı Üye

  Bu diziyi 2 veya 3 defa izlemeye çalıştım fakat daha 1. bölümden beni sıkıyor gibi geliyordu yarıda bırakıyordum.
  Tekrardan merakımdan diziye başladım 🙂 İlk başlarda dizi sizi sıkıyor gibi gelse de ilerleyen bölümlerde diziye yavaş yavaş ısınıyorsunuz ve dizi sarıyor günde birkaç bölüm izleyerek hemen bitiriveriyorsunuz, anlamıyorsunuz bile. Güzel bir dizi kesinlikle şans verilip izlenmeli.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • selva1Kayıtlı Üye

  2. Sezon tam bir hayal kırıklığı. Aynı olayları farklı kişilerde tekrarlamışlar. Aynı karakteri farklı oyuncunun oynaması çok tuhaf oluyor. Herhalde bu durum göze batmasın diye ikide bir karaktere ‘çok değiştin’ deyip duruyorlar. Final tam bir fiyasko. 2. Sezon olmasına rağmen yine tam bir yere bağlanamamış alelacele bitirilmiş gibi


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • bend1sKayıtlı Üye

  Gelelim dizi yorumuma… Ben ilk sezonu çok beğendim. İlk sezon gerçekten akıcı ve güzeldi ama aklımda bir soru bıraktı. “Dansçı kız neden evden ayrıldı?” sorusunun cevabına dizide yer verilmedi. Tek merak ettiğim bu KFİDSGSGL. Ya da verildi de ben mi fark etmedim? Biri beni aydınlatsın.
  İkinci sezona gelecek olursak, Eun Jae’nin değişmesinden memnun kalmadım ama izlemeden de duramadım. İkinci sezon biraz daha neden izlemeye devam ettiğimi sorgulattırırken aynı zamanda da izlemeden duramıyordum. Ayrıca final eksik bitti bence. Sebebi de

  Spoiler içeren alan

  13. bölümün fragmanında “8 yıl sonra.” diyor ve kızçocuğu ile bir baba kızların kaldığı evden ayrılıp “Burası annemin eskiden kaldığı ev miydi?” diyor.

  7

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat