AJ and the Queen

46 takipçi  
AJ and the Queen izle
Dizide; Amerika’yı 1990’lardan kalma eski bir karavan ve 11 yaşında ağzı bozuk bir öksüz kız ile beraber baştan sona dolaşarak, kulüplerde sahneye çıkan Ruby Red isminde, eğlenceli ve şanssız bir drag queen’i izleyeceğiz.
AJ and the Queen Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, AJ and the Queen tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. AJ and the Queen yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : RuPaul, Izzy Gaspersz, Michael-Leon Wooley, Matthew Wilkas, Katerina Tannenbaum
IMDB : 7.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • KezMisafir

    Henüz 7.bölümdeyim. Dizide sıradışı Trans veya Drag Queen gösteri sanatı dansçılarının hayatı konusunda fikirler ediniyor ruh hallerini anlamaya çalışmakla beraber eğlenceli bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Oldukça gerçekçi saptamalar var. Çekim ve oyunculuklar gayet güzel, diyaloglar başarılı. Az biraz çocukca bir kovalamaca sahnesi ile mantığınızı zorlasa da meze niyetine kabul ediyorsunuz. Alışılmış Netflix dizilerinde bolca görülen gay pornoerotizmini böylesi bir dizine rast gelmemeniz daha da enteresan gelebilir ama oldukça muhafazakar kalmış yanlarında, iyi bir tercih olmuş. Kısaca sıkmadan izlenebilecek eğlenceli bölümlere sahip dizi. 10/8.


    4

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat