Bitten

12210 takipçi  
Bitten izle
Bitten, yazar Kelley Armstrong tarafından yazılan Women of the Otherworld kitap serisine dayalı 2014 yapımı bir dizidir. Serinin ilk kitabının ismi Bitten'dir. Dizi çoğunlukla, Toronto, Kanada'da çekiliyor. Entertainment One, Hoodwink Entertainment, No Equal Entertainment ve Revival 629, tarafından çekilmektedir. Bitten, Laura Vandervoort'ın dişi bir kurt adam olan Elena Michaels'i oynadığı duygusal bir doğaüstü - gerilim dizisidir. Elena bir kurt adam tarafından ısırıldıktan sonra hayatının geri kalanını başka bir şehre sığınarak, dişi bir kurt adam olarak geçirecektir. Yeni şehirde bir fotoğrafçı olarak çalışmaktadır ve yeni erkek arkadaşından kurt adam varlığını gizler. Fakat eski şehirde sürünün yırtıcı bir düşman tarafından tehdit edilmesi sonucu şehre geri dönmek zorunda kalır ve kendisini iki dünya arasında sıkışmış bir vaziyette bulur.
Bitten Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Bitten tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Bitten yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Laura Vandervoort, Greyston Holt, Greg Bryk, Steve Lund, Genelle Williams
IMDB : 6.9
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • cemreKayıtlı Üye

    Diziye karşı farklı bir beklentim vardı kızın ısırılma, dönüşüm diğer erkek kurtlarla anlaşma tanıma aşk falan anlatsalardı daha akıcı olurdu. Ben izlerken çok sıkıldım beni sarmadı. Ayrıca başrol kızın ön planda tutulduğunu düşünmüyorum yan karakter gibi dizide.


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat