Blue Exorcist (Ao no Exorcist)

155 takipçi  
Blue Exorcist (Ao no Exorcist) izle
İnsanlar Assiah dünyasında, cinler cehennemde yaşarlar. İki boyutun birbirine müdahale etmesi amaçlanmamıştır, ancak iblisler buna rağmen yine de Assiah'da yaratıklara sahiptir. Bu iblislerle savaşabilen insanlar şeytan kovucu olarak biliniyor. Rin Okumura, Şeytan'ın gayri meşru oğlu olmanın lanetini taşıyan bir çocuktur. Koruyucu babası onu iblislerden kurtarmak için kendini feda etti. Rin, üvey babasının intikamını almak ve kendini kanıtlamak için bir şeytan kovanın yolunu izlemeye ve kendi babası Şeytan'ı yenmeye karar verir. Rin, ham becerilerini geliştirmek için True Cross Akademisi'ne girer ve diğer şeytan kovucu adaylarıyla birlikte eğitim alır.
Blue Exorcist (Ao no Exorcist) Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Blue Exorcist (Ao no Exorcist) tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Blue Exorcist (Ao no Exorcist) yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Jun Fukuyama, Keiji Fujiwara, Hiroshi Kamiya, Akeno Watanabe
IMDB : 7.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • sofia_001Kayıtlı Üye

    İzlemeden önce afişine bakarak çok önyargılı davranmıştım ama harikaaa! <3 Küçüklüğümden beri hep ikiz kardeşim olmasını istemiştim. Bu anime ikiz kardeşler arasında ki bağı çok güzel işlemiş gerçekten...


    1

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat