Cain and Abel

7.4
카인과 아벨 
1 Sezon
60 Dakika
Kor
Hemen İzle
106 kişi takip ediyor.

Cain and Abel dizisine Genel Bakış

2004 yılında çektiği Sorry, I Love You dan sonra Tv ekranlarına tekrar dönen So Ji Sub ve Marrying Mafia serilerinden özellikle hatırda kalan Shin Hyun Joon'ın Stairway in Heaven'dan sonraki ilk Tv dizisi ile karşımızda. Habel ve Kabel'in hikayesini hepimiz biliriz. Haydi onu bilmiyorsanız East of Eden yani Cennetin Doğusunu okumuşsunuzdur. İşte yeni bir düşman kardeşler hikayesi bu sefer medikal atmosfere sırtını dayayarak ekranlara gelmekte. Cho In çok yetenekli ve istediği her şeye sahip bir doktorken, Seon Woo, Cho In’in sahip olduklarını kıskanan abisidir. Seon Woo, kardeşini hayatındaki tüm iyi şeyleri aldığı için suçlamaktadır ki, bunlar babasının sevgisi, doktor olarak çok daha fazla tanınması ve aşık olduğu kadındır. İşte yepyeni bir dizi daha! Habil ve Kabil'in bilmeyenler öğrenecek. Kardeşler arasında yaşanan ufak tefek çekişmelerin hangi noktalara kadar ulaşabileceğini hep beraber izleyeceğiz.

Cain and Abel dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • serguzestKayıtlı Üye

  Yeni diziler sarmadığı için geçmişte ertelediğim dizilere döndüm. İyi ki dönmüşüm. Seyir zevki veren kaliteli bir yapımdı. Ve fazlasıyla duygusal. Ostlarından bahsetmeye gerek bile yok mükemmeldiler. Eski ostları özlemişim. Tek eksisi konuyu biraz uzatmışlar o kadar. Son olarak diziyi iyi bir görüntü kalitesinde bize ulaştıranlara teşekkürler.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yoong-songKayıtlı Üye

  Yaa way be,sorry I love you izledikten sonra bu diziyi bulup izlemiştim.Çok oldu izleyeli,şimdi de burda görünce yorum yapim dedim.İzlerken zevk aldığımı hatırlıyorum.Bir kaç sahnesi aklıma kazınmış hatta.Puanı neden düşük acaba;gerçi yine izlesem kaç puan veririm bilemiyorum tabi


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat