Crash Course In Romance

8.0
일타 스캔들 
1 Sezon
73 Dakika
Kor
Hemen İzle
762 kişi takip ediyor.

Crash Course In Romance dizisine Genel Bakış

Dizi, garnitür dükkanı sahibi Nam Haeng-Sun (Jeon Do-Yeo) ile popüler matematik hocası Choi Chi-Yeol (Jung Kyoung-Ho) arasında geçen romantik ilişkiyi anlatmaktadır.

Crash Course In Romance dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 19 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • gamze-kayaKayıtlı Üye

  Çok tatlı naif ailecek izlenebilecek bir dizi kyung ho çok tatlı bu arada kızın dayısıyla yine aynı dizide önceki dizisinde de menejeriydi burada da sevdiği kadının kardeşi onun rolü de çok güzeldi diziye renk katmış güzel dizi boş zamanlarda izlemelik ??


  24

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Zaten şu aralar Romantik Komedi tarzında doğru düzgün bir dizi bulamadım gitti. Hatta izleyecek dizi bile bulamıyorum resmen. O yüzden umarım bu beklentimi karşılar.


  8

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • swlsyKayıtlı Üye

  Bu dizide oyuncular hiç olmamış, aralarında çok fazla yaş farkı var uyumsuzlar ablası gibi duruyor ayrıca kadın olaylara aşırı abartılı tepkileri var.


  6

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • uyuyanuyanikKayıtlı Üye

  Romantik komedi seviyorsanız kesinlikle izlemelisiniz güzel dizi diziden bagımsız sadece basrol icin bile izlenebilir ahxjhsjf yakısıklı oldugu yetmezmis gibi birde Ji Chang wook a benziyor 🤤🤤🤤🤤🤤


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sdkayaKayıtlı Üye

  bence dizinin konusuna dram da eklenmeli. Komedi ve romantiklik beklediğim düzeyde değildi. Zorlaya zorlaya bitirdim diziyi ama son bölüm güzeldi. Diğer bölümler de o seviyede olsydı keşke. Bu arada başroldeki kadın 50 yaşındaymış şaşırdım


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • suzybaebaeKayıtlı Üye

  Bence dizi romantizmden çok öğrencilerin dertleri ve aile içi problemleri odaklı gitse daha iyi olurmuş, keşke main couple haee ve sunjae olsaymış kesinlikle dizi daha izlenebilir olurmuş onun dışında sevdim. Dizi kendini izletiyor.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat