Defendant

907 takipçi  
Defendant izle
Ülkenin en iyi savcılarından biri; öyle ki, üstlendiği hiçbir davayı kaybetmemiştir. Bir gün gözlerini ceza evinde açar. Oraya nasıl geldiğini ve ne suç işlediğini hatırlamamaktadır. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur? Suçsuzluğunu, idam edilmeden önce ispat edebilecek mi? Ya da suçlu mu?
Defendant Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Defendant tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Defendant yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ji Sung, Uhm Ki-joon, Kwon Yu-ri, Oh Chang-seok, Uhm Hyun-kyung
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 27 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • rahimehandeKayıtlı Üye

  Bu siteden sayısız dizi ve film izledim. Ama ilk kez yorum ekliyorum. Gerçekten MÜKEMMEL bir dizi. Mutlaka izleyin. Asla ama asla pişman olmayacaksınız. Ji sung her dizide ve filmde hakkını veriyor oyunculuğuyla göz kamaştırıyor. Muhteşem 👍🏼


  30

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • exollKayıtlı Üye

  Kesinlikle izlemekten pişman olmayacağınız mükemmel bir dizi. Ji Sung’un olduğu tüm yapımlar zaten mükemmel bir de senaryonun güzelliğiyle harika bir şey çıkmış ortaya. İzleyin, izlettirin


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • zeisusKayıtlı Üye

  Gerçekten çok güzel bir diziydi. Özellikle dizi müziği çok iyi, karakterler çok iyi, konu başlı başına çok iyi, Özellikle Ji Sung ve Uhm Ki Joon diziyi arşa çıkarmış, bu arada optimus reis kurbağaya benzemiyor mu skdlsdlskxld her neyse Ji Sung’un izlemediğim dizisi kalmayana kadar hepsini izleyeceğim kesinlikle bir tane bile kötü işi yok adamın.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • babutsaKayıtlı Üye

  çok güzel bir diziydi yalnız 3 cinayet (CHA SUN HO(KARDEŞİ) – JENİFER LEE(SEVGİLİSİ) – YOON Jİ SO (savcının eşi) VE LEE SENG KYU(kızını saklayan adam) ölümüne AZMETTİRMEK suçu üzerinden gidiyor. Oysaki barda tanışıp öldürdüğü kız ve yardımcısına çarpma (çünkü gördü yüzünü) suçunu saymıyorlar mahkemede.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat