Entertainer

418 takipçi  
Entertainer izle
Shin Suk Ho, eğlence sektörünün büyük şirketlerinden birinde yöneticilik yapmaktayken küçük, mütevazi bir şirketin CEO'luk görevini üstlenir. Bir grup kurmak için birkaç kişiyi toplar. Dizimiz, Shin Suk Ho'nun başından geçen bin türlü badirenin ardından başarılı bir yönetici olma öyküsünü konu alıyor.
Entertainer Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Entertainer tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Entertainer yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Ji Sung, Lee Hye-ri, Kang Min-Hyuk, Chae Jung-an, Jeong Man-sik
IMDB : 6.6
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • forchrysalisKayıtlı Üye

  Diziye kang minhyuk için başladım. kpop sektöründen dinlemeyi sevdiğiniz grup varsa net göz atmalısınız. konusunu genel olarak iyi. Size müzik sektörünün ne kadar acımasız olduğunu da gösteren bir dizi. Zaman zaman ağlatıyor ama izlediğinize değer.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • evrimkaratas2000Kayıtlı Üye

  Ji sung hayranı olarak 1-sanık 2-familiar wife 3-dr.john 4-secret love 5-kill me heal me 6-entertainer ı bu sıralama ile izledim..tabii bu dizi sona kalınca olmadı..favorilerim 1-kill me heal me 2-dr john 3-secret love 4-sanık diğerlerini önce izleyin bence aradan çıkarın..özellikle kill me heal me den sonra hiç bir dizi tat vermiyor zaten..


  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • symcKayıtlı Üye

  Genel olarak beğendiğim bir dizi oldu. İnsanların değişebileceğini gösteren bir diziydi ve ben de bu düşüncedeyim her insan değişir. Şimdi iyi olarak bildiğimiz insanlar ileride kötü olabilir ya da kötü olarak bildiğimiz insanlar ileride iyi olabilir. Yeter ki yaşadıklarımızdan ders çıkartalım ve ona göre hareket edelim. Bu dünyadan yaptığınız her şeyin bir karşılığı vardır sözü bu dizide cidden çok iyi işlenmiş. Ayrıca müzik sektörünün ne kadar acımasız olduğunu da gösteren bir diziydi. Zaman zaman ağladım. İnsan neden bir insana kötülük etmek ister ki düşünüp duruyorum ama bir cevabını bulamıyorum galiba insan yavaş yavaş kalbindeki merhameti kaybettiği zaman kötü bir insana dönüşüyor. Birini senden farklı diye dışlamak ya da yeteneksiz görmek, aşağı görmek, dalga geçmek ne kadar zalimce bir davranış, insanlık dışı bir hareket. Hiçbir zaman kalbinizdeki merhameti kaybetmeyin…


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat