Extra-ordinary You

7.8
Bir Gün 
1 Sezon
35 Dakika
Kor
Hemen İzle
3718 kişi takip ediyor.

Extra-ordinary You dizisine Genel Bakış

DanOh zengin bir ailenin biricik kızlarıdır. Kalp hastalığı dışında hayatında büyük bir sorun yoktur, yaşıtları gibi liseye gitmektedir. Birden hayatında bazı tuhaflıklar olduğunu fark eder. Hatırlayamadığı birçok anısı vardır ve zaman zaman kendisini anlamlandıramadığı bazı durumlarda ve yerlerde bulmaktadır. İlk önce bunun bir sağlık problemi olduğunu sansada kısa bir süre sonra hayatındaki bütün bu garipliklerin sebebini anlar ve şok olur. Kendisi bir webtoon (çizgi roman) karakteridir! Bu gerçeğe alışamadan bir de yakın zamanda webtoon’dan çıkarılma ihtimali olduğunu anlayan DanOh kendi kaderini çizmeye karar verir. Ne pahasına olursa olsun webtoon yazarının istediği hayatı değil kendi istediği hayatı yaşayacaktır. Kaderini değiştirmeye çalışırken webtoon’da ilk önce ismi bile olmayan Haru ile tanışır.

Yorumlar 120 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • efoll_sejeongKayıtlı Üye

  rowoon bu rol için doğmuş destined with you izliyorum hala alışamadımm neyse dizi çok güzel hye yoonu ilk snowdropda gıcık bir rolde gördüğüm için ısınamamıştım şu ironik harektleri çok hoşuma gitti kısacası dizi güzeldi


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • tesnim_sunKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Ya olamicaklar sandım yemin ederim ki çok korktum iyi ki birbirlerini buldular çok iyi dizi bu Arada diğer erkeğe üzüldüm ama biraz hak etti yani neyse başkasını sevebilir 2. Sezonu gelse

  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • glykdramaKayıtlı Üye

  Gerçekten çok güzel bir dizi. Diziden bunu anlamak oluyor ki “Ne zaman, nerede olursan ol senin yanındayım” , “Verdiğin sözleri mutlaka yerine getirmelisin” , “Bir insanı gerçekten seversen onu her zaman hatırlayacaksın”.
  DİZİGOM HAYATTIR,GERİSİ YALANDIR


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • cassie_mKayıtlı Üye

  Dizi fazlasıyla abartılıyor. Eğlenceli farklı güzel bir dizi tamam ama “mutlaka izleyin” denilecek bir dizi değil. Ha Rowoon’u tanıdığıma mutluyum, o ayrı. Elinize sağlık dizigom.


  2

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat