Fauda

147 takipçi  
Fauda izle
Doron, Filistin bölgesinde gizli operasyonlara katılmış olan ve anti-terörizm biriminde çalışan eski bir İsrail askeridir. Panter kod adıyla bilinen Abu Ahmad’ı öldürdükten sonra işini bırakan ve daha sakin bir hayat yaşamayı seçen karakterimizin kapısı, bir gün eski patronu tarafından çalınır. Karakterimiz bu beklenmeyen ziyaretle birlikte Abu Ahmad’ın aslında ölmediğini ve yakında evlenecek olan erkek kardeşinin düğününe katılacağını öğrenir. Böylece Doron, yarım bıraktığı işi tamamlamak adına eski pozisyonuna geri döner ve olaylar gelişir.
Fauda Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Fauda tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Fauda yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lior Raz, Shadi Mar'i, Laëtitia Eïdo, Itzik Cohen, Tsahi Halevi
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • leyla uzelMisafir

  dünya da eşi benzeri olmayan bir direniştir filistin, propaganda yoluyla amerikanın israilin yöntemi budur sanat sinema dizi vs ile algı politikaları ile kendilerini haklı çıkarma çabası ,bir halkı aptal yerine koymahem de o topraklarda işgalci iken diğer taraftan da yöntemlerini sergilemiş kadın çoluk çocuk demeden sinsi sinsi virus gibi


  9

  12

  Cevap yazmak için üye ol.
 • osmanMisafir

  3.cü sezonun 6 bölümüne kadar izledim.tamam bu dizi ama kardeşim bu filistinliler bu kadarmı salak yani doron denen moluzun teki teşkilatın 1 numaralı adamı ve bu adam kolayca içlerine giriyo canlı bomba oluyo hatta 2 sezonun finalinde yakalanıyor elleri kelepçeli halde baş terörüstin elinden kurtuluyor adamı öldürüyor dandik bir sezon finali.3 sezon başlıyor ve oda ne bizim doron müslümanların içine girmiş ve boxspoer hocası.hassiktir ordan saçlalığın dfaniskası


  1

  5

  Cevap yazmak için üye ol.
   • mexbrushKayıtlı Üye

    Araplar ya kendi çıkarını düşünür ya da hep birkaç adım ileride olduğunu düşünür. Bundan dolayı da dizi de bazı kısımlar abartı gözükse de bazı kısımlar gerçeğinden daha mütevazi gösterilmiştir.


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat