Forever

2148 takipçi  
Forever izle
Henry Morgan, New York Polisi’nin adli tıp bölümünde çalışan başarılı bir doktordur. Ancak onu diğer insanlardan ayıran ufak bir sorunu bulunmaktadır: Henry ölümsüzdür. İlk kez 200 yıl önce ölen Henry, her ölümünden sonra kendisini kıyafetsiz bir şekilde denizin ortasında dirilmiş bir halde bulur. Birtakım olaylar sonucunda yolu Dedektif Jo Martinez ile kesişen Henry, Jo ile beraber cinayet davaları üzerinde çalışmaya başlar. Ancak bir süre sonra kimliği belirsiz ve oldukça tehlikeli olduğunu göstermekten çekinmeyen birinden gizemli telefonlar almaya başlar. Henry, bir yandan New York’ta işlenen cinayetleri çözerken, diğer yandan da gizemli takipçisiyle baş etmek zorunda kalacaktır. Akula.
Forever Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Forever tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Forever yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Ioan Gruffudd, Joel David Moore, Judd Hirsch, Alana de la Garza, Lorraine Toussaint
IMDB : 8.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • novacyKayıtlı Üye

    Adli tıp,ölümsüzlük,cinayet vakalarının bir arada bulunduğu ve bu kadar iyi konulu/senaryolu bir dizinin bir daha bu dünyada bu kadar güzel çekilmesinin imkanı yok ya. Dizinin tek kötü yanı yarım kalması. Size şöyle diyeyim atlamadan izleyebileceğiniz nadir dizilerden biri. ”Devam sezonunu çekilmedi,yarım kalmış ben izlemem” diye düşünmeyin. Kesinlikle izleyin. Bu diziyi izledikten sonra yarım kalmış hissederseniz Harrow dizisini izlemenizi tavsiye ederim. Bu dizide oynayan Henry Morgan kast ettiğim Harrow dizisindede adli tabip rolüyle oynuyor. İzleyecek dizi arıyorsan sorgulamadan bu diziyi hemen izlemeye başla. İzlemeyi bitirince keşke hafızam silinsede tekrar izlesem diyeceksin.


    2

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat