Fringe

11331 takipçi  
Fringe izle
Hamburg-Boston seferini yapan 627 no'lu uçak, tüm yolcuları ve mürettebatı bir çeşit kimyasal saldırıya maruz kalmış halde, Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar. Bu akıl almaz olayı araştırması içinse FBI Özel Ajanı Olivia Dunham ve John Scott görevlendirilir. Fakat Scott'un bir patlama sonrası komaya girmesi, aynı zamanda sevgilisi olan Dunham'ı harekete geçirir. Bir zamanlar hükümetin gizli deneyleri için çalıştıktan sonra, 17 yıl boyunca bir akıl hastanesine kapıtılan Walter Bishop'a ulaşan Dunham, yıllar önce üstü örtülen bir dizi doğaüstü ve paranormal deneyin de yeniden canlanmasına aracı olacaktır. Bu sayede geleneksel bilimin açıklayamadığı vakaları incelemek üzere, İç Güvenlik Teşkilatı'nın üst düzey ajanlarından Phillip Broyles'ın yetkisi dahilinde FBI'a bağlı Fringe ekibi kurulmuş olur. İnandığı bilimsel değerlerin daha ötesini görmeye başlayan Dunham sayesinde biz de, gerçek yaşamlarında hiç kimsenin kendi kimliği ile hareket etmediğini keşfederiz...
Fringe Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Fringe tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Fringe yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2008
Oyuncular : Anna Torv, John Noble, Joshua Jackson, Lance Reddick, Jasika Nicole
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 24 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • SedaMisafir

  Gelmiş geçmiş en güzel dizilerden. Bir bilim kurgu dizisi nasıl aynı zamanda dram, komedi, aile, arkadaşlık konularının hepsini barındırır, bittikten sonra nasıl yerine hiçbir dizi konmaz hale gelir, işte Fringe izleyince anlaşılıyor. Yedi defa baştan sona izledim, sekizinciyi izlememek üzere kendime söz verdim, umarım tutabilirim.


  93

  8

  Cevap yazmak için üye ol.
 • juliahlyKayıtlı Üye

  Merhaba yeni başlayanlar ilk birkaç bölüm farklı sıkıcı gelebilir ama konuyu oturtmak için bu gerekli. Muhteşem ötesi bir diziye başlıyorsun. Her bölümü gizem sürükleyici. Bu dizi bana çok şey kattı. Paralel evrene olan inancım daha da arttı. Bu evrende yalnız değiliz


  5

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • arzu7Kayıtlı Üye

  Hayatımda izlediğim en iyi bilim kurgu dizilerinden biri ve dizigom ailesi sayesinde izleyebildim çok teşekkürler. Buna benzer bir dizi var the x files oda çok iyi ve bu siteden bulabilirsiniz.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat