Gomorrah

288 takipçi  
Gomorrah izle
Aynı isimli kitabından uyarlanan Gomorrah, İtalyan bir mafya dizisi. İtalya'da çok yüksek izlenme oranlarında ulaşan dizi, Savastano ailesinin sağ kolu olan Ciro, Pietro ve onun oğlu Genny etrafında şekilleniyor. İtalya'da mafyanın yıldızının oldukça parladığı zamanlar, ama bölgelerin hakimiyeti konusunda aileler arasında büyük bir savaş yaşanıyor. Bu sırada Savastano ailesinin reisi yakalanıyor. Her ne kadar Ciro'nun da polis tarafından yakalanması an meselesi olsa da, aileyi artık onun yönetmesi gerekiyor.
Gomorrah Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Gomorrah tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Gomorrah yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Fortunato Cerlino, Salvatore Esposito, Maria Pia Calzone, Marco Palvetti, Marco D'Amore
IMDB : 8.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • bydogruKayıtlı Üye

  Genel izlenimim şu mafya hayatı kadar aptalca ve .oktan bir hayat tarzı yok.
  Baban anne eşin oğlun dayın amcan bütün akrabaların şu veya bu şekilde ölüyor. Birileri birbirine oyun oynayacak da lider olacak da zehir satacak diye bedavadan bir ton hayat gidiyor. Bu nasıl berbat ötesi ve aptallık ötesi bir hayat.
  Dizide çokça ailece izlenmeyecek pornografik öğeler ve dil var. Onlar olmasa da dizi izlenirdi. Son sezon hariç kurgu fena değil.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat