I Am Not a Robot

8.0
I Am Not a Robot 
1 Sezon
35 Dakika
Kor
Hemen İzle
2981 kişi takip ediyor.

I Am Not a Robot dizisine Genel Bakış

Hikayemizin kahramanlarından ilki, bir Kore dizisi klasiği olarak, akıllı, yakışıklı ve büyük bir finans grubunun ortaklarından Kim Min Kyu'dur (Yoo Seung Ho). Kim Min Kyu'yu muadillerinden ayıran özelliği ise insanlara karşı oluşan allerjisidir. Kadın kahramanımız ise Jo Ji A (Chae Soo Bin). Ji A ise küçüklüğünden bu yana kendi çapında buluşlar yapan bir girişimcidir. Ve hikayeyi başlatan Doktor Hong Baek Gyun! (Uhm Ki Joon) Bir gün Ji A, eski erkek arkadaşı Hong Baek Gyun'dan bir telefon alır. Telefondaki ses yani Baek Gyun, Ji A'ya birebir benzeyen android bir robot yapmış ancak robot yanlışlıkla bozulmuştur. İşin kötüsü ise eğer Kim Min Gyu, ona eşik etmesi için hazırlanan robottan memnun kalırsa bu işe para yatıracaktır. Baek Gyun'un Ji A'ya teklifi açıktır: Aji 3 adını verdiğin robotun yerine geçmek.

Yorumlar 42 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • taeulKayıtlı Üye

  Dizigom’a eklenmemiş bir diziyi izlemek benim için işkence gibi. Lütfen bütün kore dizilerini ekleyin. Emeği geçen herkese teşekkürler, şahane bir site


  32

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lahnamcunKayıtlı Üye

  Bu dizinin verdiği o hissi kimse veremez. Aralarındaki aşka ve sevgiye aşık olmamak elde değil. Ben bu tarz bir dizi aradım hep. Böyle saf,masum,içten. Bendeki yeri hep apayrı. Acaba böyle bir dizi öneriniz var mı? Aşkından ağlatacak bir dizi?


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat