I Am Not a Robot

2464 takipçi  
I Am Not a Robot izle
Hikayemizin kahramanlarından ilki, bir Kore dizisi klasiği olarak, akıllı, yakışıklı ve büyük bir finans grubunun ortaklarından Kim Min Kyu'dur (Yoo Seung Ho). Kim Min Kyu'yu muadillerinden ayıran özelliği ise insanlara karşı oluşan allerjisidir. Kadın kahramanımız ise Jo Ji A (Chae Soo Bin). Ji A ise küçüklüğünden bu yana kendi çapında buluşlar yapan bir girişimcidir. Ve hikayeyi başlatan Doktor Hong Baek Gyun! (Uhm Ki Joon) Bir gün Ji A, eski erkek arkadaşı Hong Baek Gyun'dan bir telefon alır. Telefondaki ses yani Baek Gyun, Ji A'ya birebir benzeyen android bir robot yapmış ancak robot yanlışlıkla bozulmuştur. İşin kötüsü ise eğer Kim Min Gyu, ona eşik etmesi için hazırlanan robottan memnun kalırsa bu işe para yatıracaktır. Baek Gyun'un Ji A'ya teklifi açıktır: Aji 3 adını verdiğin robotun yerine geçmek.
I Am Not a Robot Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, I Am Not a Robot tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. I Am Not a Robot yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Yoo Seung-ho, Chae Soo-bin, Uhm Ki-joon, Kang Ki-young, Hwang Seung-eon
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 29 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • garipcanKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  çok güzel bir diziydi tek kusuru 11 ve 12. bölümler biraz sıkılıp atlayarak izledim o bölümleri ama çok iyiydi oyuncuları da konusu da mükemmeldi en sevdiğim ikili kim min gyu ile jia nın abisi aralarındaki muhabbet ilişki çok güldürdü beni çok güldüren ama bazı anlarda da çok üzen bir diziydi sanırım hiç unutmayacağım güzel tatlı bir dizi oldu

  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat