I Have a Lover

261 takipçi  
I Have a Lover izle
Hae-Gang (Kim Hyun-Joo) başarılı bir avukattır ama daha başarılı olmayı ister. Hırsları yüzünden kocası Jin-Eon (Ji Jin-Hee)'la arası bozulur. O sıralarda Jin-Eon kendisiyle aynı okuldan mezun olan Seol-Ri'yle (Park Han-Byul) görüşür. Kızın kişiliği tıpkı eşi Hae-Gang'ın geçmişteki hali gibi saf ve heveslidir. Daha sonra Hae-Gang kaza geçirir ve hafızasını kaybeder. Baek Seok'la (Lee Gyu-Han) tanışır ve ikiz kardeşi Yong-Gi (Kim Hyun-Joo) gibi yaşamaya başlar.
I Have a Lover Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, I Have a Lover tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. I Have a Lover yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Kim Hyun-joo, Ji Jin-hee, Park Han-byul, Lee Kyu-han, Na Young-hee
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • fatihhakanKayıtlı Üye

    diziyi 10. bölüm araç kazası olan kısmından sonra seyretmeye başladım. o bölümlerin senaryosu iyi idi ancak hafızası yerine gelmeye başladıktan sonra celladına aşık bir kadını anlatıyor senaryo bundan sonra çok zayıf kalıyor dizide nerdeyse herkes bir birine akrabalığı varmış gibi, hanımından boşanıp 4 yıl ayrı yaşayan üstelik bu sürede başka bir kadınla birlikte olan biri, birden ülkesine dönünce eski eşi aklına geliyor.Eski eşinin anneside bunu nasıl kabul ediyor anlamış değilim. Bir kadın babasını öldüren, ikiz kardeşini öldürmeye çalışan her zaman onlara kötülük yapmaya çalışan bir ailenin yanına nasıl dönebilir. Bir kadın 1 yıl hapiste yatacak bir defa dahi ziyaretine gitmeyecek ,kendisini tanımamazlıktan gelecek, ilişkilerinin artık bittiğini söyleyen birisine geri döner mi ? Senaryoyu yazanlar çok zayıf kalmışlar bu konularda kendinizi o kanın yerine koyun empati yapın tekrar eski eşine döner mi? yoksa onu kazadan sonra bulup 4 yıl boyunca en iyi şekilde bakan , bir problemi olduğında her zaman ondan yardım almıya etmiye çalışan birine mi gider? 45. bölümden sonra sıkıcı gelmeye başladı fazla tekrarlar kadın sanki melankolik bir hasta gibi nerdeyse lanse ediliyor. Eşini çok seven birisi boşanıp, 4 yılda başkası ile yaşadıktan sonra aniden eski hanımı aramaya çalışması olağan hayatın akışına ters .Dizinin sonunda herkes ölürken bir iyilik meleğine dönüşüyor. Nerdeyse herkes celladına aşık oluyor. Dizinin heyacanlı bölümleri 10 ile 35 arası sayılır sonrası sıkıcı olmaya başlıyor.


    0

    1

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat