IRIS

173 takipçi  
IRIS izle
İki uzman ulusal güvenlik ajanı Hyeong-jun (Byung-hun Lee) ve Sa-woo (Jun-ho Jeong) kankardeşlerdir ve kaderin cilvesi aynı kadına, iş arkadaşları ajan Seung-hee'e aşık olurlar. Sa-woo, Seung-hee'ye karşı hislerini bastırır, arkadaşına mutluluklar diler. Bundan kısa bir süre sonra Hyeong-jun, Macaristan'a özel bir göreve gönderilir. Görevini başarıyla tamamlar ancak kaçarken yaralanır. Kısa bir süre sonra Hyeong-jun en iyi arkadaşı Sa-woo tarafından tuzağa düşürüldüğünü anlar. Seung-hee, Sa-woo'ya kaçması için yardım ederken trafik kazası geçirirler, birbirlerinden koparlar ve her ikisi de diğerinin öldüğüne inanır. Hyeon-jun gizemli bir ses tarafından kurtarılır ve IRIS adlı gizli bir örgütün varlığını öğrenir. Bir yıl sonra Hyeon-jun intikam almak için Kore'ye geri döner. Bu süre içerisinde Kuzey ve Güney Kore siyasal birlik haline gelmek üzeredir ve IRIS'ın görevi bu birleşmeyi engelemektir.
IRIS Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, IRIS tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. IRIS yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Lee Byung-hun, Kim So-yeon, Jung Joon-ho, Kim Tae-hee, Kim Yeong-cheol
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • birbilenKayıtlı Üye

    Bu diziyi nasıl bu kadar az kişi izlemiş olabilir inanamıyorum !!! 5. bölümden sonra koptu gitti yeminle, senaryo harika … ufak tefek salaklıklar var tabi ama amerikan dizilerindeki salaklıkların yanında lafı olmaz .. izleyin izlettirin .. Güney ve Kuzey Kore neden birleşemiyor öğrenin


    1

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat