Killing Eve

1828 takipçi  
Killing Eve izle
Eve (Sandra Oh), casus olma gizli arzusunu yerine getirmeye yaklaşmayan basit bir masa başı işi yapan, düşük seviyeli bir MI5 güvenlik çalışanıdır. Bu arada, Villanelle (Jodie Comer), şiddetli işinin sağladığı lüksü yaşamak isteyen tehlikeli, kaprisli ve tehlikeli bir suikastçı. Eve Avrupa'da bütün bir cinayet dizisini Villanelle'e bağladığında, katili izlemek için işe alındı. İki uç birbiriyle takıntılı ve epik ve tehlikeli bir kedi ve fare oyununa giriyor.
Killing Eve Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Killing Eve tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Killing Eve yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Kirby Howell-Baptiste, Owen McDonnell
IMDB : 8.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • segahKayıtlı Üye

  dizi güzel, vasatın üstünde bir kurguya sahip, oyuncular iyi. istihbarat oyununun bilinmeyen bir organizasyon ve kime hizmet ettiği belli olmayan kişi üzerinden yürütülmüş olması da ayrı bir keyif katmış diziye. Gönül rahatlığı ile izlenebilecek ve keyif alınacak bir yapım.
  Dizinin güzel olan bir yanı da, İngiliz istihbarat servisinin kimlerle nasıl ilişkiler kurduğu konusunda ip uçları vermesi. İngiliz istihbarat servislerinin bu tür yapılanmalarla dünya da bazı olayları yaptığı bilinen bir gerçek. Bu gerçekliğin bu tarz bir anlatımla dile getirilmesi de başarılı. İYİ seyirler dilerim


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kvotheKayıtlı Üye

  Manyağı çok var dizinin biliyorum ama bana manasız bir ilişki ağı var gibi geldi. Hoşuma gitmedi. İlk sezondan sonra bıraktım. Vi’nin davranışları ve ilişkisi okey de Eve’in her şeye rağmen böyle davranması hikayeyi çok kasıntılaştırmış.


  4

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat