Lie to Me

528 takipçi  
Lie to Me izle
Bir insan on dakikada ortalama kaç kez yalan söyler? sorusu ile yola çıkan Lie to Me, Dr. Lightman ve ekibinin yalanları ortaya çıkartma sürecini konu alan, psikolojik ağırlığı da olan bir yapım. Her bölümde, yeni davalar, yeni yüzlerma benzer yalanlar ile mücadele eden Lightman Grup, beden dilini ve yüz ifadelerini okuyarak yalanları analiz ediyor, sıradan vatandaşlardan hükümetin askeri birimlerine kadar her türlü çözümsüz vakayı ele alıyor. Amerikalı Davranış Bilimcisi Paul Ekman’ın hayatından yola çıkarak yaratılan dizide, yönetmen Quentin Tarantino'nun sevdiği oyunculardan Tim Roth, Dr. Lightman karakteriyle başrolde karşımıza çıkıyor.
Lie to Me Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Lie to Me tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Lie to Me yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Tim Roth, Kelli Williams, Monica Raymund, Brendan Hines, Hayley McFarland
IMDB : 8.0
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • mrvnl9Kayıtlı Üye

    Bu diziye bilmem kaçıcı dönüşüm hatırlamıyorum. Bölümlerin hepsi bitince resmen hayatıma yeni bir bakış açısıyla devam etmiştim .Kaç sene oldu ara sıra gelir bölümlerde dolanırım. Resmen özlüyorum diziyi.


    15

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat