Melting Me Softly

6.8
날 녹여주오 
1 Sezon
60 Dakika
Kor
Hemen İzle
1644 kişi takip ediyor.

Melting Me Softly dizisine Genel Bakış

Ma Dong Chan (Ji Chang Wook) popüler bir gösteri programında çalışan bir PD’dir. Go Mi Ran (Won Jin Ah) ise ailesine destek olmak için bir yayın istasyonunda yarı-zamanlı çalışıyordur. İnsan bedenlerinin 24 saatliğine dondurulduğu bir projeye katılırlar fakat gizemli bir komplo nedeniyle 24 saat yerine 20 yıl sonra uyandırılırlar. Uyandıklarında kendileri hariç her şey değişmiştir. Ma Dong Chan ve Go Mi Ran hayatta kalabilmek için vücut ısılarını 33°C’de tutmak zorundadırlar. Bu çaba sırasında ikili arasındaki ilişki romantik bir şekilde gelişir.

Yorumlar 22 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • ayca_22Kayıtlı Üye

  Ji Chang Wook’a aşık olduğum için bitirdim yoksa asla iyi bir dizi değil. bilimkurgu sevenleri bile inanılmaz sıkar çünkü içi çok boş dizinin. başrol uyumu da olmadığından diziyi kurtaran hiçbir şey yok.


  0

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mekanik2022Kayıtlı Üye

  Bilim kurgu hikayelerinde en büyük zorluk, kapsamlı araştırmalarla desteklenmesi gerekliliğidir. Ortaya çıkan zorlukların çözümleri basitleştirilmiş ve bu da konuyu biraz basit kılmış. Hafifti, komikti ve romantizm iyiydi, aile draması komikti ama zorlama ya da aşırı dramatik değildi. Dizi 13. veya 14. bölümde bitebilirdi ama senaristler gereksiz yere uzatmışlar. Tüm bunların dışında Chang Wook’u izlemek her zamanki gibi bir zevk..


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • rowooneunwooKayıtlı Üye

  Diziyi dün sıcağı sıcağını bitirmişken gelip unutmadan yorumumu yapayım dedim hehe
  Arkadaşlar ben diziyi beğendim, çoğu kişi beğenmemiş ama nedense bana böyle tatlış, ponçik bir dizi gibi geldi. Kesinlikle mükemmeldi demiyorum çünkü kanımca yan karakterler biraz fazla abartılmıştı ve o sahnelerde sıkıldığım için atlamak zorunda kalmıştım lakin başrollerin uyumu çok iyiydi . Olayda ilgimi çekti ve bazı yerlerde gerçekten düşündürdü. Açıkçası bu dizi bana 20 yıl sonra aynı olmayacağımızı, yıllar geçtikçe yaşlanıp öleceğimizi bir kez daha hatırlattı ve bir şeylerin farkına varmamı sağladı.
  Her neyse genel olarak ben beğendim, sadece finali çok tatmin edici bulamadım 15.bölümün sonuna aksiyon sığdırmaya çalışmışlar ama gereksizdi şahsen. Neyse yine mutlu son yaptıklarına şükür ^o^
  Ji Chang Wook’a da maşallah demek istiyorum dizi boyunca adama tekrar tekrar aşık oldum resmen lhjghjhgfg Birde kızın rowoon aşkımla she would never’de oynadığını öğrenince ufak çaplı bir şok yaşadım (neyse gereksiz bir bilgiydi bu hgfgfgglkjh)
  İzleyipte tereddüt edenler bence yorumlara bakmadan direkt başlasın yan rollerin olduğu sahneler atlanabilir bana göre sıkıcıydı çünkü, tabii herkesin fikri farklı.
  Son olarak 15.bölümde wooki’nin ağlaması beni benden aldı aşırı üzüldüm yani burayıda atlamayalım.
  Eveett başka dizi yorumlarında görüşürüz ben the red sleeve izlemeye kaçar iyi günlerr annyeong 🙌🏻


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kore-ve-benKayıtlı Üye

  Bittiği için üzgünüm ama normalde ben çok zaman atlayan dizileri sevmem ama bu dizi toplu bir şekilde bakınca güzeldi tabiki yanlışlıklar vardı ama hangi dizide yok ki bu güzel diziyi izleme e yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum görüşürüz


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat