My Girl

235 takipçi  
My Girl izle
Gong Chan'ın hasta büyükbabasının son isteği, kayıp olan torununu bulmaktır. Gong Chan da, büyükbabasının bu isteğini yerine getirmek için yıllardır onu aramaktadır. Yine böyle bir zamanda, hayat dolu ve güzel Yu Rin ile tanışır. Yu Rin, bir tur rehberidir ama sıkıştığı her an seri şekilde yalan söyleyebilen bir kızdır. İkisinin karşılaşması, ortak noktalarda birbirlerine yardım etmeleriyle ve birbirlerinden yavaş yavaş etkilenmeleriyle devam eder. Büyükbabasının durumunun ağırlaştığını öğrenen Gong Chan, Yu Rin'den, gerçek kuzenini bulana kadar, sahte kuzeni olmasını ister. İlk başlarda Yu Rin bunu kabul etmese de, daha sonra paraya olan ihtiyacı ve yaşlı bir adamın son isteğini yerine getirme arzusuyla, bir günlüğüne bu teklifi kabul eder. Ama işler beklendiği gibi gelişmez. İşin içine, Yu Rin'den ilk görüşte hoşlanan Gong Chan'ın en yakın arkadaşı ve iş ortağı Jung Woo ve Gong Chan'ı, tenis kariyeri için terk eden sevgilisi Seo Hyun ve buna birde, ölmek üzere olan büyükbabanın, torununu gördükten sonra hızla iyileşmesi de eklenince, bir günlük diye başlanan kuzen + torun olma serüveni, içinden çıkılamaz bir hal alır.
My Girl Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, My Girl tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. My Girl yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Lee Da-hae, Lee Dong-wook, Lee Joon-gi, Park Si-yeon, Hwang Bo-ra
IMDB : 7.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • bridalmaskkKayıtlı Üye

  Anaaa ilk kore dizim 2011 yılında izlemiştim vay be yaşlanmışım bunun üstüne ne diziler izledim verdiği tadı vermedi Lee Dong wook ilk oppamdı hey gidi yaa ayrıca Joo Yoo rin gibi bir karakter daha izlemedim muhteşemdi.. Ayrıca lee Jong Gi beyimiz namı diğer 4. Prens de ikinci adamımız duygulandım ya


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • esrakKayıtlı Üye

  2005 yapımı olan bu filmi 2021 yılı nisan ayında izledim. çok keyifli bir seyirdi. nostaljik fon müziği ve şarkılar filmin temposuna akıclık katmasının yanı sıra sahnenin daha duygusal ve romantik olmasına katkı sağlamış. bayan başrol oyuncusuna bayıldım. iyi bir performans sergiledi. yakışıklı koreli oyuncularda öyle. güzel senaryo, titiz çaiışma için teşekkürler. bir teşekkürde dizigom‘a.


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat