My Shy Boss

470 takipçi  
My Shy Boss izle
Yeon Woo-Jin dizide bir halkla ilişkiler şirketinde CEO olarak çalışan Eun Hwan-Ki karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri oldukça utangaç birisidir. Bundan dolayı Hwan-Ki'nin çalışanları bile onun nasıl biri olduğunu bilmemektedir. Park Hye-Soo dizide Eun Hwan-Ki’nin (Yeon Woo-Jin) şirketinde yeni çalışmaya başlayan Chae Ro-Woon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri çok enerjiktir ve işinde de takdir toplayan birisidir. Ancak, şimdilerde onun tek bir ilgi alanı vardır o da şirketin CEO’su Eun Hwan-Ki’dir. Chae Ro-Woon artık Eun Hwan-Ki’nin gerçekten nasıl bir insan olduğunu bilmeyi kafasına koymuştur.
My Shy Boss Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, My Shy Boss tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. My Shy Boss yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Yeon Woo-jin, Park Hye-su, Yoon Park, Gong Seung-yeon, Ye Ji-won
IMDB : 7.2
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • garipcanKayıtlı Üye

    biraz monoton bir dizi başrol kız da başrol oynayabilecek birisi değil bence de neyse sırf sonunu görmek için sara sara izledim kang uil ile eun hwangi nin kimyası çok iyiydi ama dediğim gibi aksiyon olay falan yok dizide bana göre monoton bir diziydi


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat