Run On

1079 takipçi  
Run On izle
Dizi, daha önce tamamen farklı dünyalarda yaşayan, birbirlerini tanıdıkça ve birlikte olgunlaşmaya başladıkça, kendilerini hapsettikleri kalıpları kıran iki kişinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.
Run On Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Run On tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Run On yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yim Si-wan, Shin Se-kyung, Choi Soo-young, Kang Tae-oh, Park Young-kyu
IMDB : 7.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 31 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • kbrnrKayıtlı Üye

  Çok yavaş ilerleyen yan rollerin yanında baş rollerin kaybolduğu sıkıcı bir diziydi. Ben beğenmedim benim için 5/10 luk bir diziydi yani izlemeseniz de olur.


  12

  32

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aliceslilacgardenKayıtlı Üye

  İzlemeye başlamadan önce bu hikayenin öncelikle kendini sevme yolculuğu olduğunu bildirmek istiyorum. Çünkü birisiyle sağlıklı bir ilişki yaşamadan önce bir insanın ilk öğrenmesi gereken şey bu: Kendini sevmek. Bu yüzden 2 çift arasındaki ilişki de yavaş fakat güçlü bir şekilde ilerliyor.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Yine geldim ve izledim hem de sınav haftamda. Cidden bir dizi bu kadar güzel olmak zorunda mı ? Ya da oyuncular?Cidden IM Sİ WAN ‘a neden bu kadar çok düşüyorum? yeni diziside çıktı zaten AMA bu sitede yok lütfen ekler misiniz ? TRACER lütfen çok izlemek istiyorum lütfen ekleyin lütfen…


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Bu dizi yayınlanalı tam 1 yıl oldu bugün. Ve 1 yıl içinde o kadar çok izledim ki saymadım bile. Dizi izleyen kişiye çok şey katan ayrıca çok güzel konuları savunan, işleyen bir dizi. Bu diziyi izlediğim için kendimi cidden çok ayrıcalıklı ve şanslı hissediyorum. Umarım daha çok izler ve her izleyişimde yeni bir şeyler kazanabilirim. Bu diziyi izlemeyen cidden sonrasında çok pişman olacak (Örneğin gördüm) . Bu yüzden hiç durmayın ve izleyin.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • atasoyKayıtlı Üye

  Kategorisine göre güzel bir diziydi ama herkesin beğeneceğini düşünmüyorum. Çünkü konuşmalar çok fazla, hareketler oldukça kısıtlı.
  Dizinin en başarılı yanı kadınların baskı karşısında hem çok güzel iş çıkarabilmeleri hem de baskı altında kalmayacaklarını, ayaklarının üzerinde, kendilerini koruyarak kalmaları.
  Sahneleri tatlı, diyalogları ufak tebessüm ettiren, renkleri canlı olan bir dizi. Birçok yönden klişeleri geride bıraktığını düşünüyorum.
  Güney Kore dizilerini sevme nedenlerimden biri de her kategoride olabiliyorlar ve feminist, kadın gücünü gösterebilen karakterler çıkartıyorlar.
  Milli koşucu (atlet de denebiliyor) ve çevirmen bir kadının aşk hayatını anlatıyor. Milli atlet rolünde Im Si-Wan var, bence aktörün yüzüne uygun bir rol biçilmiş. Babası tarafından dışlanmış, kardeşiyle rekabet ettirilmeye çalışan özgür bir ruh. Evet, saflığı biraz abartılmış ama böyle insanlarda yok değil. Özellikle belli kademe erkekler arasında.
  Çevirmeni Shin-Se Kyung canlandırıyor. Rolünü çok başarılı canlandırdığını düşünüyorum. Birkaç yorumda aktörün veya senaristlerin abarttığı yazılmış ama gerçek hayat her zaman abartı değil midir? Aktörün canlandırdığı karakter oldukça gerçekçi.
  Diğer karakterlere bakarsak; kendi çapında bir ressam, başarılı moda tasarımcısı, sinema çalışanları (yani senaristler, kameramanlar, ışık şefleri ve daha nicesi). Gerek yan karakterler, gerekse ana karakterler her şeyi olduğu gibi gösterebilmişler.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • slyl1262Kayıtlı Üye

  Baktım diziyi uzun zamandır övmemişim biraz öveyim dedim. Bu dizi çok sakin, tatlı ,minnoş , güzel ve rahatlatıcı sahneleri ve replikleri olan kusursuz(benim açımdan) bir dizi . İzlemezseniz cidden çok şey kaybedesiniz. Benden sizlere bir tavsiye diziyi izleyin izlettirin . Eğer ilk defa K-Drama izliyorsanız kesinlikle bu dizi ile başlamalısınız . (valla dizi çok çok ciddiyim cidden dizi harika ötesi)


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat