Teen Wolf

7.7
Hemen İzle
2684 kişi takip ediyor.

Teen Wolf dizisine Genel Bakış

Genç Kurt, MTV için Jeff Davis tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Aynı isimli 1985 yapımı filme dayanmaktadır. Dizinin ana karakteri Ormanda ölü bir kız ararken bir kurt adam tarafından ısırılan lise öğrencisi Scott McCall'dir (Tyler Posey). Scott en iyi arkadaşı Stilinski (Dylan O'Brien) dışında, herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak, normal hayatını muhafaza etmeye çalışmaktadır. Başka gizemli bir kurt adam olan Derek Hale (Tyler Hoechlin) ise, ona hayatında ve vücudundaki değişiklikler konusunda yardımcı olmaktadır.

Teen Wolf dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 51 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • NastiMisafir

  Dizi 1.2.3. sezonları harika ötesi ….4 sezon iyi…. 5 sezon benim için kötü hiç beyenmedim…. Deerek ve bazı baş röl oyuncuları olmadğı için dizinin 5 sezonu benim için çox yabancı gibiydi….6 sezonda harikaydı çünki eski oyuncuların hebsi final bölümüne az kala diziye konuk oyuncu olarak giriş yaptılar.Nihayetinde bütün eski oyuncular bir aradeyken final bölümü gerçekleşdi 5 sezon hariç, hiç bir bölümü sıkılmadan keyifle izledim….Ayrıca dizigom sayfası mükemmel bir sayfa hakiketende bikere bile kesinti olmadan, donmadan sanki televizyondan izliyormuşum gibi izledim Teşekkürler…..


  98

  22

  Cevap yazmak için üye ol.
 • birazciddiKayıtlı Üye

  Arkadaşlar ben çok beğendim 5. defa bitirdim ama her izleyişimde farklı bir açısını gördüm bu tarz yapımlar çok güzel değeri bilinmeli


  21

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • zeyzyKayıtlı Üye

  keşke daha önce izleseymişim ama daha önce izlesem bu kadar keyif almazdım çünkü sinir bozucu küçük bi ergendim.. İYİ Kİ İZLEMİŞİM VE İYİ Kİ VARSIN TEEN WOLF!!!


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat