Tell Me What You Saw

332 takipçi  
Tell Me What You Saw izle
Dizi, bir seri katili yakalamak için beraber çalışan bir profilci (Jang Hyuk) ve bir dedektifin (Choi Soo-Young) etrafında dönmektedir. Öldüğü sanılan bir seri katil tekrar ortaya çıkar. Bunun üzerine, ikili seri katili yakalamak için birlikte çalışmaya başlar.
Tell Me What You Saw Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Tell Me What You Saw tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. Tell Me What You Saw yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jang Hyuk, Choi Soo-young, Jin Seo-yeon, Ryu Seung-su, Jang Hyun-sung
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 12 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • user12345user123Kayıtlı Üye

  Bu dizi niye izlenmemiş ve az biliniyor bilmiyorum ama izlemeyenin çok şey kaçıracağı bir dizi. Öncelikle dizi o kadar kaliteli ki bayıldım. Dizi korkudan ziyade verdiği gerilimi insana zirvede yaşattırıyor. Ben ilk kez izlediğim polisiye dizisini gözüm kapalı izledim öyle bi gerilim var. Bakın dizide tek bir Allah’ın kulu normal değil. Hepsi ciddi anlamda psikopat. Cinayet işleyişleri, kurbanların son hali o kadar gerçekçiydi ki Allah kimseye bu durumu göstermesin dedim malum bizim ülkede de az olmuyor cinayetler. Dizide ne ararsan var. Parçalanmış bedenler, tecavüz, pedofili ve spoiler olmasın diye yazamadığım daha birçok cinayet sebepleri.

  Dizi, izlerken insanı öyle bi mooda sokuyor ki yani dizideki kurbanlar iyi bir psikopatın eline düşünce mal gibi seviniyorsun.d (iyi psikopat olmasının sebebi de sadece kurbanın ölmeyecek olması:D )

  Deli ve psikopat kişiler dışında genel diziye gelecek olursam dizide herhangi bir aşk olmuyor. Bu arada dizideki herkesin öyle bir karizması var ki yani offf Allah’ın yürüyemeyen dedektifine bile gönlümü kaptırdım. Dedim kendine gel o bir ahjussi. Ekip dayanışması çok güzeldi. Ama polis kız ve dedektifin arasındaki uyum daha güzeldi. Birbirlerine sadakat ve güvenlerinin bu derece iyi olması harika. Katili arayış süreci, gelişen olaylar ve katilin kim olduğunu öğrendiğimde şokum bile şaşmıştı. Gizemi bol bir dizi katil ise tahmin edilemez biri ve aşırı ama aşırı psikopat bir şey. Katilin küçüklüğünü oynayan kişiye de helal olsun ben onun deli olduğuna inandım baya korkuttu neyse bu kadar yazıyı düşünmeden okuduktan sonra izlemeden gidersen ayıp etmiş olursun. Direkt başla pişman olmayacaksın 💫


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mutlu32Kayıtlı Üye

  İlk bölümden son bölüme kadar heyecanla ve merakla izlediğim harika bir diziydi. Lee Seung Gi nin Mause dizisi tadını verdi. İkisi de birbirinden güzeldi. Polisiye aksiyon sevenler hiç düşünmeden başlasınlar. ######### KING JANG HYUK #######


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat