The Americans

477 takipçi  
The Americans izle
Soğuk Savaş döneminde 1980'li yılların başlarında, Ronald Reagan'ın ABD başkanlık koltuğuna oturmasının hemen ardındaki zaman diliminde geçecek The Americans; Washington DC'de bir banliyöde çevreye iki Amerikalı görünümü veren, ebeveynlerinin gerçek kimliklerinden habersiz durumdaki iki çocuğa sahip ancak gerçekte iki KGB ajanı olan evli bir çift üzerine odaklanıyor. Anlaşmalı evliliklerine rağmen, Soğuk Savaş dönemi daha yoğun ve hararetli bir hal aldıkça ikilinin birbirlerine olan bağlılıkları ve duyguları her geçen gün daha gerçekçi bir hal almaya başlayacaktır. Altın Küre ödülü (1999 en iyi kadın oyuncu drama TV, Felicity) sahibi Keri Russell, Elizabeth Jennings olarak dizinin ana kadın karakterini canlandırırken, Elizabeth'in kocası Phillip Jennings karakterini Matthew Rhys (Brothers & Sisters) canlandıracak. Noah Emmerich (White Collar, The Walking Dead) ise aynı mahalleye taşınan, casuslarımız için bir tehdit olarak olarak beliren ve karşı istihbarat için çalışan FBI ajanı Stan rolüyle dizinin oyuncu kadrosunda yer alan bir diğer isim olacak.
The Americans Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Americans tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Americans yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Keri Russell, Matthew Rhys, Noah Emmerich, Holly Taylor, Keidrich Sellati
IMDB : 8.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • zolmek-hanKayıtlı Üye

    Konu ile alakalı bir kitap okudum ismi sovyet casusluk ağı yazarı ise Yaşar Arısandı. Diziyi izlemeden önce bu kitabı okur iseniz soğuk savaş döneminde bu casusluk şebekelerinin ne kadar ileriye gittiğini anlayabilirsiniz. Kitapta yaşanmış olaylar mahkeme kayıtları kanıt gösterilerek anlatılıyor. Bir örnek vermek istiyorum kiatpta geçen bir olay ilk üretilen ingiliz nükleer denizaltısının planlarının nasıl çalındığını anlatılıyor. Bu dizinin konusu da kitapta geçiyor ve okunur ise dizi olay döngüsü daha anlaşılabilir oluyor.


    6

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat