The Heirs (The Inheritors)

1451 takipçi  
The Heirs (The Inheritors) izle
Toplumun %1'lik kısmını oluşturan üst sosyeteye mensup liseli gençlerin hayatını konu alan bir romantik komedi. Bu gençlerin hayatı yoksulluğun mirasçısı sayılan alt seviyedeki Eun Sang ile tanışmalarıyla tamamen değişecektir.
The Heirs (The Inheritors) Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The Heirs (The Inheritors) tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The Heirs (The Inheritors) yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Lee Min-ho, Park Shin-hye, Kim Woo-bin, Choi Jin-hyuk, Kim Ji-won
IMDB : 7.5
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 21 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • thereaderKayıtlı Üye

  Bu diziyi izlemediyseniz Kore dizisi izledim demeyin Kore de de bu dizi hala en popüler dizilerde ilk 3 tedir.
  İlk yan rol sendromum da bu dizi ile başlamıştı. Ne günlerdi…
  Choi Young-do favorim idi her bölüm ağlıyordum bunların bir de müziği vardı o daha başlarken ağlıyordum kız niye onu seçmedi diye. :DD Cold Cherry – Growing Pains şarkının adı hala dinlerim.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yolunukaybetmiszeynKayıtlı Üye

  Bazıları çok abartılıyor demiş de o zamanlarda izleseydiniz neden abartıldığını anlardınız dgsdhs. O dönemin popüler genç oyuncuları bir dizide buluşmuştu. bulunmaz nimetti o zamanlar için. şuan hepsi ayrı ayrı başarılı dizilerde oynamış ve siz geçmişte o çoğunu bir dizide görüyorsunuz aşırı iyi olaydı. bazı ülkelere kdramayı tanıtan dizilerden birisi. eskilerin ilk dizilerinden. şahsen ben kore falan ne bilmezdim. ilk izlediğim ve insanını gördüğüm dizi de buydu. bu yüzden çok seviliyor ve abartılıyor. kaç kere izlediğimi bile bilmiyorum. daha iyi diziler izlemiş olsam bile bu dizi hep benim için diğerlerinden ayrı kalıyor.


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat