The White Queen

100 takipçi  
The White Queen izle
Philippa Gregory'nin The Cousins' War isimli tarihi kitap serisinden uyarlanmış olan The White Queen, 1464 yılında başlıyor. Tudor Hanedanlığı'nın hükümdarlığının henüz başlamadığı dönemler York Hanedanlığı'nın da Lancaster Hanedanlığı'nın da tahtta gözü var. York'lardan genç ve yakışıklı IV. Edward tacı giyiyor. Ancak Edward, düşman aileden olan Elizabeth'e aşık olunca işler karışıyor. The White Queen, aşk ve tutku, baştan çıkartma ve aldatma, ihanet ve cinayetin hikayesi. Birbirinden farklı 3 kadının bakış açısından bizlere sunuluyor: Elizabeth Woodville, Margaret Beaufort ve Anne Neville. Gücün peşindeki bu kadınlar, İngiltere tacı için ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar. Beyaz Kraliçe (White Queen) olarak adlandırılan Elizabeth Woodville'i İsveçli aktris Rebecca Ferguson canlandırıyor. IV. Edward'ı Max Irons canlandırırken, kendisine Aneurin Barnard ile David Oakes eşlik ediyor. James Frain, Janet McTeer ve Robert Pugh gibi tecrübeli isimler de oyuncu kadrosundalar.
The White Queen Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, The White Queen tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. The White Queen yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Max Irons, Rebecca Ferguson, James Frain, Caroline Goodall, David Oakes
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • zisoskoKayıtlı Üye

    Bu dizi benim Tudor hanedanına ve genel olarak İngiltere tarihine olan merakımdan ilgimi çekmişti ve açıkçası daha önce bu diziyi duymadığım için çok kaliteli olacağını düşünmeden, beklentisiz başladım. İlk bölümden itibaren fikrim değişti, gerçekten güzel yönetilmiş izlenebilir bir dizi. Özellikle Tudors ve The Crown izleyicisi arkadaşlara öneririm. Ayrıca ilginizi çekerse sonrasında devamı olan The White Princess dizisini izleyebilirsiniz.


    3

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat