You Are My Spring

241 takipçi  
You Are My Spring izle
Dizi, daha bir cinayetin işlendiği aynı binada oturan ve hala içlerindeki 7 yaşındaki çocukla birlikte yaşayan bir grup yetişkinin etrafında dönmektedir.
You Are My Spring Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, You Are My Spring tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. You Are My Spring yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Seo Hyun-jin, Kim Dong-wook, Yoon Park, Nam Gyu-ri, Kim Ye-won
IMDB : 7.4
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • turkeykoreKayıtlı Üye

  yoon park süpersin radıo romansta da oynamışsın orda sevdim seni ama sen olduğunu anlayamadım ordaki rolün ile burdaki arasında kocaman fark çıkarmışsın gülenç dizi ken burda hüzünlü olmak zorunda mıydı başta gülençken sonradan versiyonun hüzün olması beni duygulandırdı tebrik ederim burdan kendisine.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • turkeykoreKayıtlı Üye

  kliseye güvenmeyin bunun kanıtı
  müslüman olmalarını da görürüz inşaallah cami huzrdur klise değil
  seven çocuk var ya ilk baştaki ama kız fırsat vermediği çocuğun dizilerini seviyorum burda ise düel gibi efsane oynadı tabi düel de büyük burda ise olan küçüğe oldu polis eninde geçde olsa yakaladı ama olan bizimkine oldu teşekkürler çeviri için özellikle son kısımda yazı için çok mutlu oldum idare eder bir dizi aslında kız baştaki çocuğa fırsat verseydi ama olan oldu .


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat