You Are Wanted

99 takipçi  
You Are Wanted izle
Lukas Franke (Matthias Schweighöfer) bir siber suç saldırısının kurbanıdır. Tüm kişisel verileri, web ve sosyal medya profilleri ele geçirilerek polis tarafından suçlanır. Ailesi, arkadaşları ve meslektaşları masumiyetinden artık şüphe etmeye başlarlar. Lukas masum olduğunun kanıtlanması için uğraşmaya başlar ve siber saldırılarının arkasında kim olduğunu bulmaya çalışır. Bir başka kurban Lena Arandt'la tanışır, birlikte Alman Federal Ceza Polisi'nden birisinin kendilerine suçu attığını fark ederler...
You Are Wanted Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, You Are Wanted tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. You Are Wanted yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Matthias Schweighöfer, Tom Beck, Edin Hasanovic, Alexandra Maria Lara
IMDB : 6.1
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • bir-vatan-sevdalisiKayıtlı Üye

    Harika bir dizi. Bu dizinin türkçe çevirisini başka ücretsiz bir platformda bulamamıştım ve sonra bu siteye denk geldim. Bu dizi sayesinde bu siteyle tanıştım. Ve iyi ki de bu siteyle karşılaşmışım. Çok harika bir site. Yaptığınız çeviriler için çok teşekkürler. Başlamak isteyen biri varsa da hiç düşünmeden başlasın.


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat