You Don’t Know Me

14 takipçi  
You Don't Know Me izle
Yönetmenliğini Sarmad Masud’un üstlendiği dizi, You Don’t Know Me, tipik bir soru kalıbıyla başlamaktadır: “Jamil’i kim öldürdü?” Diğer uyuşturucu çete liderlerinin tecrübeli, yaşça büyük, popülerliklerinin bilinmesine karşın Jamil’in, üniversite eğitimi alırken bu işi yapması bayağı bir iddialı. Kendi mahallesinde bulunana birkaç çocuktan yardım alarak belli başlı bir çete kuruyor. İşlerini yürütüyor gibi görünse de genç adam bir kurşunla hayata veda ediyor. Böylelikle dizi, Jamil’in cinayet davasının yürütüldüğü yerden akışına devam ediyor.
You Don't Know Me Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, You Don't Know Me tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. You Don't Know Me yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sam Adewunmi, Sophie Wilde, Bukky Bakray, Roger Jean Nsengiyumva, Yetunde Oduwole
IMDB : 6.8
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • alibaydasKayıtlı Üye

    Bence iyi bir dizi. dram yönü ağır bassa da, bu bir suç dizisi. Buradaki tanıtım yazısı, yorum gibi olmuş. imbd’deki tanıtım şöyle: Genç bir adam cinayetle suçlanmaktadır. Aleyhine deliller yeterinden fazladır ancak duruşmasında bu adam olağanüstü bir hikaye anlatır.


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat