You’re Beautiful

398 takipçi  
You're Beautiful izle
Jang Keun Suk bir kenar kasabasından hevesli bir şarkıcıyken bir idol grubunun üyeleri arasına katılan Hwang Tae Kyung'u oynayacak. Park Shin Hye ayrı yumurta ikizlerini oynuyor -biri erkek ve biri kadın. Daha büyük olan erkek kardeşin adı Go Mi Nam ve daha genç olan kız kardeşin adı Go Mi Nyeo. (Not: Minam ve Minyeo korelilerin yakışıklı ya da güzel sıfatlarını resmi konuşmalarda kullandıkları halidir.) Mi Nam zaten meşhur olan üç kişilik bir idol grubuna dördüncü olarak alınır. Ancak, ciddi bir kaza geçirince, Mi Nyeo kardeşinin kimliğini ve yerini almaya zorlanır. O ve grup üyesi Tae Kyung ilk başta çekişme ve didişmelerine rağmen aşk dolu bir ilişki ortaya çıkar.
You're Beautiful Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, You're Beautiful tüm bölümleri ücretsiz mobil izle. You're Beautiful yabancı dizi hakkında yorum yapabilirsiniz.
Yapım Yılı : 2009
Oyuncular : Jang Keun-suk, Park Shin-hye, Jung Yong-hwa, Lee Hong-gi, Uee
IMDB : 7.7
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

  • mrvnl9Kayıtlı Üye

    Sene oldu 2021 ben halen bu diziye dönüyorum resmen. İzleyeli 11 sene oldu 11 sene boyunca kaç kez tekrar tekrar izledim bilmiyorum. Jang Geun Suk’un bende yeri her zaman ayrı olarak kalıcak.


    7

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
Reklamı Kapat