Gönül

Gönül
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Film Bilgileri
1 sene önce eklendi
Gönül
Türkçe Altyazılı
IMDb: 7
Kemane çalan Piroz, erkek kardeşleriyle beraber köy köy gezerek düğünlerde ve cenazelerde çalıp söylemektedir. Piroz, bir düğünden önce Sümbül adındaki geline sevdalanır. Sümbül de Piroz'a ilk görüşte âşık olur. Düğün ise iki aile arasında çıkan trajik bir kavgayla sona erer. Sümbül artık istenmeyen bir gelindir ve öldürülmesi gerekmektedir. Piroz, sevdiğini korumak için mücadeleye girişince köylüleri onun en büyük destekçisi olur. Sümbül'ü kaçıran Piroz, onu kendi göçebe köyüne götürür. Sümbül'ün ailesi bu duruma kabullenmez ve silahlanıp onun peşine düşer. Piroz ise vazgeçmemeye kararlıdır. Zamanında benzer sorunlar yaşamış olan babası Mirze, Piroz'u destekler.
Oyuncular: Erkan Kolçak Köstendil, Hazar Ergüçlü, Bülent Emin Yarar, Ali Seçkiner Alıcı, Selim Bayraktar
Yapım Yılı: 2022
Bunlara da Bakın
Son Yorumlar
✨Suzume✨, 9 saat önce
Sen beğendiysen kesin güzeldir kanka
✨Suzume✨, 10 saat önce
Part 3 gelicek mi admin??
✨Suzume✨, 10 saat önce
Abla yorumları satın almışsın ksdjkwdjksdn
seymabrc, 12 saat önce
yorumları çok güzel diye izledim ama gerçekten seyir zevki vermedi. film kısa tutulup gereksiz uzatılmasa belki daha iyi olurmuş.
asyalog12, 12 saat önce
Tabi ki, ters köşe istiyorsan,Blind güzeldir. Kısa istediğin için söylüyorum bunları, şuan aklıma gelen 6-12 arası dizileri yazdım. Bazılarının 2. Sezonu var bu arada. Onlara da bakarsın. Beğenirsen. My Name (8), Happiness (12), Sweet Home (10), Train (12), Zombie Detective (12), Missing The Other Side (12), Strangers From Hells (10), Bad And Crazy (12), Circle (12), The Veil (12), Extracurricular (10), The Silent Sea (8), Search (10), Kill It (12), The Cursed (12), The Great Shaman Ga Doo Shim (12), The King of Pigs(12), Weak Hero Class 1 (8), A Time Called You (12), One Dollar Lawyer (12), Revenge of Others (12), Bloodhounds (8), Black Knight (6), Dark Hole (12), D.P (6), Kingdom (6), Connect (6)
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • myanxietyKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  boşa harcanmış 1.35 dkydı. sondaki kürtçe şarkı olmasa kürtleri anlatmaya çalıştıklarını anlamazdım. korkunç bi şive ( erkan kolçak köstendil gibi defalarca böyle rollerde oynamış bı oyuncu da dahil ) ve yan oyuncuların diksiyonu aşırı düzgün ınandırcı değildi neyi anlattığını da anlayamadım. bırkaç sahne dışında çok sıkıcıydı. bi süreklilik veya olay yoktu. netflixe yaraşır bı berbatlıktaydı. izlemeye değmez bence

  5

  2

 • yucelllKayıtlı Üye

  hiç bir şey anlamadım boşa geçen 1.35 dakikam


  3

  2

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

Reklamı Kapat