Detaylı Filtreleme

Japon dizileri

(IMDb: 9.2)
Boşanmak isteyen bir aktris ile bir politikacı, evliliklerine yatırım yapan çok sayıda güçlü kişi olduğu için ayrılmakta zorlansa da amaçlarına ulaşmak için iş birliği yapmalıdır.)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Tori Matsuzaka, Riisa Naka, Ryo Nishikido, Yuka Itaya, Kōji Yamamoto
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.8)
Fukushima santrali sorumluları ve çalışanları hiç beklemedikleri ve eşi benzeri olmayan ölümcül bir nükleer felaketle karşı karşıya kaldı. Onlar birer kahraman mı, yoksa suçlu mu?)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Koji Yakusho, Yutaka Takenouchi, Fumiyo Kohinata, Kaoru Kobayashi
Tür : Dram
(IMDb: 8.5)
Kyoritsu Üniversitesinde son sınıf öğrencisi olan Ryota Moriyama, birinci sınıf bir şirketten iş teklifi alır ancak Saki Nishino tarafından terk edilir. Profesörü, Sumo Kulübü'ne katılması ve en az bir maçta yarışması şartıyla mezun olabileceğini söyler. Son iki yıldır çöküşün eşiğinde olan Sumo Kulübü'nün tek üyesi Honoka Oba'dır. Mezun olabilmek için Ryota, Honoka'nın katı eğitim yöntemlerine katlanır ve diğer üyeleri kulübe katmaya başlar.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Shono Hayama, Rikka Ihara, Himi Sato, Megumi Sato
Tür : Komedi
Keisuke'nin karısı Takae 10 yıl önce bir trafik kazasında ölür. Ölümünden sonra Keisuke günlerini amaçsızca geçirir. Kızı Mai ile yaşar. Kızına duygusal olarak bağlı değildir ve onunla neredeyse hiç konuşmaz. Baba-kız ilişkisi 10 yıl önce Takae öldüğünde kesilmiş. Bir gün, Keisuke ve Mai'nin karşısına 10 yaşında tuhaf bir ilkokul öğrencisi çıkar. Kendisini Keisuke'nin karısı ve Mai'nin annesi Takae olarak tanıtır. Bir anda baba-kızın hayatına giren anne, birlikte aile olmanın yeniden anlamını kazandıracak.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Nono Maida, Shinichi Tsutsumi, Yuriko Ishida, Aju Makita, Yo Yoshida
Tür : Aile
Midnight Diner: Tokyo Hikayeleri, şehrin yoğun bir bölgesinde çoğu insan uyurken açık olan küçük bir restoran ve müdavim müşterilerin hikayelerini anlatan kısa bölümlerden oluşan bir Japon dizisi. Ana oyuncu kadrosu her bölümde değişmekle birlikte hikayenin merkezi hep aynı restoran olarak kalıyor.)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Kaoru Kobayashi
Tür : Dram
(IMDb: 8.4)
Bir zamanlar genç, özgür ve birbirlerine çılgınca âşıklardı. Hayat fırsatlarla doluydu. Yetişkinliklerinde ise sanki çok önemli bir parça eksikmiş gibi, hayatları sönükleşti.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hikari Mitsushima, Takeru Satoh, Osamu Mukai, Kaho, Gaku Hamada
Tür : Dram
(IMDb: 8.1)
Genç bir yakuza, borç batağındaki bir "rakugo" sanatçısının yanında çıraklığa başlar. Adamın modadan anlamayan oğlunun Harajuku'nun arka sokaklarında bir kıyafet dükkânı vardır.)
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Tomoya Nagase, Junichi Okada, Yu Aoi, Toshiyuki Nishida, Takashi Tsukamoto
Tür : Dram, Komedi
Arashi'nin sevilen üyeleri, ilk çıkışlarını yapmalarının yirmi yıl ardından yeni bir serüvene atılırken yaşamlarını ve yeteneklerini dünyanın gözleri önüne seriyor.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sho Sakurai, Jun Matsumoto, Masaki Aiba, Satoshi Ohno, Kazunari Ninomiya
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.0)
Makino Tsukushi, son derece güçlü ailelerden gelen bir grup erkek olan F4 tarafından yönetilen gülünç derecede zengin ve ayrıcalıklı bir okulda tek fakir öğrencidir. Makino günlerini sessizce -kendine hiç dikkat çekmeden- geçirmeyi umar ama bir gün arkadaşını savunmak için F4'ün başına geçer. Ertesi gün, Makino tacizin hedefi olur. Bu hikaye, Makino'nun F4 ile yüzleştiği ve hem kendisinin hem de düşmanının duygularının sonsuza dek değiştiğini bulması üzerinedir... Hana Yori Dango veya Boys Over Flowers adlı mangaya dayanan bu gösteri, Japon drama uyarlamasıdır.)
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Mao Inoue, Jun Matsumoto, Shun Oguri, Shota Matsuda, Tsuyoshi Abe
Tür : Dram, Komedi
İşsiz ve bekâr bir kadın beklenmedik bir dizi olaydan sonra, hiç romantik deneyim yaşamamış beyaz yakalı bir adam için çalışmaya başlar. Görevi ise onun eşi olmaktır.)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Yui Aragaki, Gen Hoshino, Ryohei Otani, Yuriko Ishida, Arata Furuta
Tür : Dram, Komedi
Reklamı Kapat